Dilek Merter

Sektörel yayıncılık alanında çalışma hayatıma on yedi yıl önce başladım. İlk üç yıl bilişim ve fotoğrafçılık sektörünün prestijli dergi gruplarında hizmet verdikten sonra yangın, güvenlik, tesisat, doğalgaz ve enerji sektörlerine yönelik yayınlarda reklam sorumlusu, editör ve ardından reklam müdürü olarak kariyerime devam ettim.

2017 yılı, meslek hayatımın dönüm noktalarından biri oldu. Son dört yıldır birlikte çalıştığım arkadaşım Ebru Faytoncu Uçar ile niyetlerimizi birleştirerek yıl sonu gelmeden kendi şirketimizi kurduk. “ Teknik Dergiler Yayıncılık Grubu” adıyla karşınızdayız.

İlk göz ağrımız Tesisat Donanım Dergisi 2018 Ocak ayında sizlerle buluştu. Aldığımız olumlu geri dönüşler ne kadar doğru bir karar aldığımızın ispatı oldu.


Ebru Faytoncu Uçar

Uzun yıllar Akbank Genel Müdürlüğü’nde operasyon departmanında çalıştıktan sonra her zaman denemek istediğim yayıncılık sektörüne geçiş yaptım.

İş ortağım Dilek Merter ile birlikte bugüne kadar sizlerle hep yakın temasta olduk. Sektörün beklentilerini doğru tespit ettiğimize inanıyor; tanımaktan ve çalışmaktan keyif aldığım tesisat sektörüne yeni bir dergi kazandırıyor olmaktan gurur duyuyorum.


Size Sunabileceğimiz Avantajları Keşfetmeye Hazırmısınız!

Tüm Soru ve İstekleriniz İçin Tıklayın